Upravit stránku
Máte už dost křivého úsměvu, chcete se začít znovu naplno smát, ale bojíte se kovových rovnátek? Představujeme vysoce estetickou alternativu klasické ortodontické léčby přinášející revoluční způsoby k dosažení krásných a rovných zubů – diskrétní rovnátka.

Žádné kovové úsměvy. Přivítejte diskrétní rovnátka!

Diskrétní neboli estetická rovnátka fungují na podobném principu jako rovnátka kovová s tím rozdílem, že téměř nejsou vidět. Samotný aparát je navržen tak, aby co nejvíce splynul s přirozeným odstínem vašich zubů a přitom si zachoval svou maximální účinnost.

Diskrétní rovnátka bývají nejčastěji bílá nebo zcela průsvitná, k jejich výrobě se zpravidla používají vysoce odolné materiály jako je keramika či safír. Jejich cena je sice vyšší než v případě klasických kovových rovnátek, jsou však skvělým řešením pro ty z vás, kteří si kovový úsměv nemohou z profesionálních či jiných důvodů dovolit, ale nechtějí ani investovat násobně vyšší sumy do luxusních neviditelných rovnátek.

ORMCO Inspire ICE

Nejčastěji poskytujeme tyto zámečnické práce:

  • Estetické řešení

Diskrétní rovnátka představují velmi nenápadný způsob, jak získat dokonalý úsměv.

  • Unikátní technologie

Spoléháme se pouze na ověřené výrobce a ty nejkvalitnější produkty na trhu.


  • Sluší každému věku

Diskrétní rovnátka jsou vhodná i pro děti, teenagery i dospělé 

  • Nejrychlejší výsledky

Drobné vady skusu umíme vyřešit i za 9 měsíců. Nejčastěji léčba trvá 2 roky.


Jaký typ rovnátek vybrat?

Na trhu můžete narazit na nejrůznější typy diskrétních či estetických rovnátek. Liší se zejména provedením, kvalitou, materiálem, který byl použit pro jejich výrobu, a samozřejmě také cenou. V Perfect Smile využíváme k ortodontické léčbě estetická rovnátka námi ověřených výrobců, se kterými máme za dobu naší dlouholeté praxe ty nejlepší zkušenosti.

Dentaurum Discovery® Pearl

Tři roky usilovného vývoje v rukou předních německých specialistů jsou vepsány do špičkového ortodontického aparátu Dentaurum Discovery® Pearl, který představuje inovativní a vysoce estetickou cestu k dokonalému úsměvu. Průsvitná rovnátka se přizpůsobí každému odstínu zubů, vysoce odolný keramický materiál zajišťuje perfektní výkon a zaoblená křidélka nedráždí sliznice dutiny ústní.

Dentaurum Discovery® Pearl
Dentaurum Discovery® Pearl

ORMCO Inspire ICE®

Diskrétní rovnátka Inspire ICE přináší revoluční řešení pro všechny, kteří se nespokojí jen tak s něčím. Luxusní safírový aparát poskytuje extrémní výkonnost po celou dobu léčby. Vysoce transparentní zámečky ze safíru jsou zcela průsvitné a zajišťují tak maximální potřebnou diskrétnost, protože se plně přizpůsobí odstínu vašich zubů. Unikátní patentní metoda úpravy zámků zaručuje úžasné pohodlí při nošení.

Uvedené ceny ortodontické léčby jsou ALL INCLUSIVE. Obsahují tedy naprosto všechny náklady od plánování přes zahájení léčby rovnátky, pravidelné kontroly s výměnou materiálů, frekventované dentální hygieny (doporučeno) až do ukončení léčby s navázáním na aplikaci retenčních aparátů po sejmutí fixních rovnátek a kontroly s nimi. Samozřejmostí je u nás vysoký standard služeb.

Model rovnátekRozsah léčbyCena za léčbu s balíčkem dentálních hygien
Dentaurum Discovery® Pearl
Keramická diskrétní rovnátka
1 čelist35 240 Kč
Dentaurum Discovery® Pearl
Keramická diskrétní rovnátka
Obě čelisti63 890 Kč
ORMCO Inspire ICE®
Safírová diskrétní rovnátka
1 čelist36 240 Kč
ORMCO Inspire ICE®
Safírová diskrétní rovnátka
Obě čelisti65 890 Kč

Nejsme plátci DPH, akceptujeme platební karty a poukázky Sodexo, Edenred, Ticket Medica, Ticket Multi, e-Ticket, kartu Ticket Benefits Card, Benefit+ a Flexipass.