Upravit stránku

Perfect Smile poskytuje rychlou, pohodlnou a diskrétní léčbu křivých zubů estetickými rovnátky bez zbytečné bolesti a trhání zubů. Nemějte obavy z rovnátek v jakémkoliv věku a společenském postavení.

Nenápadná ortodontická léčba

Estetická rovnátka nejsou téměř vidět, protože splývají s odstínem Vaší skloviny. 

Estetická rovnátka pro naší praxi volíme s ohledem na vysoké nároky pacientů na jejich malou viditelnost v průběhu léčby a jejich pohodlnost po dobu jejich nošení.

Jsou skvělou volbou pro lidi, kteří si chtějí zuby diskrétně srovnat, o rovnátka se příliš nestarat a chodit přibližně každé 3 měsíce na kontroly.

Máte snad obavy z mluvení, čištění a stravování? Problémy s mluvením téměř nezaznamenáváme. Ústní hygiena je s estetickými rovnátky složitější, ale i tak se nejedná o velkou vědu. Také omezení ve stravování nejsou nikterak veliká. Je však třeba kousat opatrněji, než bez rovnátek. 

V Perfect Smile plánujeme léčbu podle pravidel Face Driven Orthodontics, tedy harmonie obličejových rysů. Zajímá nás, jaký vliv bude mít rovnání zubů na Vaší podobu, jak budete vypadat bezprostředně po léčbě i dlouhá léta po ní.

Výhody estetických rovnátek

  • Estetické řešení

Diskrétní rovnátka představují velmi nenápadný způsob, jak získat dokonalý úsměv.

  • Unikátní technologie

Spoléháme se pouze na ověřené výrobce a ty nejkvalitnější produkty na trhu.


  • Sluší v každému věku a postavení

Diskrétní rovnátka jsou vhodná pro teenagery i dospělé 

  • Rychlé výsledky

V průměru léčba trvá 2 roky. Pravidelné kontroly provádíme každých 1-3 měsíce.


Naše estetická rovnátka

V Perfect Smile® pracujeme s moderními rovnátky renomovaných výrobců. Aktuálně k ortodontické léčbě estetickými rovnátky používáme produkt americké značky American Orthodontics® z průsvitného safíru a německé značky Dentaurum® z bílé nanoporézní keramiky. Používají se vždy s bílým obloukem a proto nemějte obavy z jejich viditelnosti v průběhu nošení.

American Orthodontics Radiance Plus®

Americká safírová rovnátka Radiance Plus® přináší řešení pro všechny, kteří chtějí zářit sebejistotou v průběhu léčby i po ní. Luxusní design a extrémní výkonnost spojeny do jednoho systému. Vysoce transparentní zámečky z monokrystalického safíru zajišťují maximální potřebnou diskrétnost, protože se plně přizpůsobí odstínu vašich zubů. Unikátní patentovaná metoda úpravy zámků a zaoblené hrany zaručují během léčby úžasné pohodlí.

Diskrétní estetická rovnátka American Orthodontics Radiance Plus®
Diskrétní estetická rovnátka American Orthodontics Radiance Plus®

Dentaurum Discovery® Pearl

Tři roky usilovného vývoje v rukou předních německých specialistů jsou vepsány do špičkového ortodontického aparátu Dentaurum Discovery® Pearl, který představuje inovativní a vysoce estetickou cestu k dokonalému úsměvu. Bílý odstín rovnátek se přizpůsobí každému odstínu zubů, odolný keramický materiál zajišťuje perfektní výkon, jednotlivé zámečky jsou drobné a zaoblená křidélka nedráždí sliznice dutiny ústní.

Diskrétní estetická rovnátka Dentaurum Discovery® Pearl
Diskrétní estetická rovnátka Dentaurum Discovery® Pearl

Ceny ortodontické léčby estetickými rovnátky

Uvedené ceny ortodontické léčby jsou bez skrytých poplatků vč. retenční fáze a pro plátce zdravotního pojištění v ČR. Smluvní garance ceny Vaší ortodontické léčby je samozřejmostí.

Model rovnátekRozsah léčbyCena vč. retence
American Orthodontics Radiance Plus®
Safírová diskrétní rovnátka
1 čelist39 990 Kč
American Orthodontics Radiance Plus®
Safírová diskrétní rovnátka
Obě čelisti69 990 Kč
Dentaurum Discovery® Pearl
Keramická diskrétní rovnátka
1 čelist39 990 Kč
Dentaurum Discovery® Pearl
Keramická diskrétní rovnátka
Obě čelisti69 990 Kč

Akceptujeme platební karty. Poukázky Sodexo, Edenred, Ticket Medica, Ticket Multi, e-Ticket,Ticket Benefits Card, Benefit+ a Flexipass do výše 10000.- CZK .