Upravit stránku

Obavy stranou! V Perfect Smile Vám poskytneme nejmodernější, rychlou a pohodlnou léčbu křivých zubů našimi rovnátky bez zbytečné bolesti a trhání zubů.

Klasika v moderním kabátě

Moderní metalická rovnátka jsou sice vidět, ale proč byste se za ně měli stydět?

Kovová rovnátka pro naší praxi volíme s ohledem na vysoké nároky pacientů na jejich malou velikost v průběhu léčby a jejich dobrou snášenlivost po dobu jejího průběhu.

Jsou jasnou volbou pro většinu rodičů dětí do 15 let věku. Ani starší teenageři se jim však zásadně nevyhýbají a jelikož jejich cena je z nabízených rovnátek nejnižší, často si je pro svojí ortodontickou léčbu zvolí i celá řada dospělých. Pomocí fixačních gumiček oblouku je lze barevně upravovat na žádost pacienta. Rovné zuby jsou v dnešním světě důležitým faktorem pro úspěšný profesionální i soukromý život, zároveň jsou předpokladem pro zdravý chrup, snižují riziko parodontózy i tvorby zubního kazu. Proč tedy nezačít s léčbou co nejdříve.

Máte snad obavy z mluvení, čištění a stravování? Problémy smluvením téměř nezaznamenáváme. Ústní hygiena je s estetickými rovnátky složitější, ale i tak se nejedná o velkou vědu. Také omezení ve stravování nejsou nikterak veliká. Je však třeba kousat opatrněji, než bez rovnátek. 

V Perfect Smile plánujeme léčbu podle pravidel Face Driven Orthodontics, tedy harmonie obličejových rysů. Zajímá nás, jaký vliv bude mít rovnání zubů na Vaší podobu, jak budete vypadat bezprostředně po léčbě i dlouhá léta po ní.

Fixní rovnátka Dentaurum Discovery Smart®

Výhody estetických rovnátek:

  • Dobře známé dětem i dospělým

Fixní rovnátka nejsou výsadou dětí a teenagerů. Stejně účinně tvoří dokonalý chrup také i dospělým. U starších dětí se navíc používají většinou.

  • Příjemné nošení

Moderní aparáty jsou velmi drobné, díky čemuž je nošení pohodlné, čištění zubů otázkou chvilky a prakticky o nich nebudete vědět, zatímco se budou bez přerušení starat o tvorbu Vašeho dokonalého úsměvu.


  • Rychlé výsledky

Drobné vady skusu umíme vyřešit i za několik měsíců. V průměru léčba trvá 2 roky. Krátké pravidelné kontroly provádíme každé 1-3 měsíce.

  • Příznivá cena a široké použití

Kovová rovnátka představují ekonomický a zároveň efektivní prostředek k ortodontické léčbě všech typů vad skusu.


Jaká je naše nabídka kovových rovnátek?

V Perfect Smile® pracujeme vždy s profesionálními a těmi nejmodernějšími ortodontickými aparáty ověřených výrobců. Aktuálně k ortodontické léčbě fixními kovovými rovnátky používáme produkt německé značky Dentaurum.

Dentaurum Discovery Smart®

Kovová fixní rovnátka německé značky Dentaurum jsou zárukou velmi efektivní ortodontické léčby a maximálního komfortu při nošení. Zámečky Discovery Smart jsou o 20 % menší než je běžný kovový zámek, celý aparát je velice drobný, nikterak nebolí, nevadí při mluvení, čištění a v ústech působí velmi nenápadně. 

Fixní rovnátka Dentaurum Discovery Smart®
Fixní rovnátka
Fixní rovnátka Dentaurum Discovery Smart®
Fixní rovnátka Dentaurum Discovery Smart®

Cena fixních rovnátek

Uvedené ceny ortodontické léčby jsou bez skrytých poplatků vč. dentální hygieny, retenční fáze a pro plátce zdravotního pojištění v ČR. Smluvní garance ceny Vaší ortodontické léčby je samozřejmostí.

Model rovnátekRozsah léčbyCena vč. retence s dentální hygienou 
Dentaurum Discovery Smart®
Vysoce komfortní fixní kovová rovnátka pro děti, dorost a dospělé
1 čelist31 340 Kč 
Dentaurum Discovery Smart®
Vysoce komfortní fixní kovová rovnátka pro děti, dorost a dospělé
Obě čelisti52 890 Kč 

Akceptujeme platební karty. Poukázky Sodexo, Edenred, Ticket Medica, Ticket Multi, e-Ticket,Ticket Benefits Card, Benefit+ a Flexipass do výše 10000.- CZK .