Upravit stránku

Perfect Smile – Dokonalý úsměv na dosah

Jsme Perfect Smile®  a je naším posláním vytvářet krásné a zdravé úsměvy prostřednictvím profesionální ortodontické léčby, dentální hygieny a bělení zubů. Snažíme se našim klientům vždy nabízet nadstandardní služby s přidanou hodnotou, jít vždy s dobou a naším prvořadým cílem je spokojenost pacientů s výsledy a jejich úspěšně zakončená ortodontická léčba.

Ortodoncie Perfect Smile® Praha poskytuje klientům veškeré služby v příjemném prostředí a soukromí oddělených ordinací moderní kliniky v samém centru Prahy. Jsme tu rovněž pro zahraniční klienty. Celý náš tým se bez problémů domluví anglicky.

 

Proč Perfect Smile®  ?

  • Individuální přístup

Věříme, že individuální péče je hnací silou dobré spolupráce. Ke každému klientovi přistupujeme jako k jedinečné osobnosti, stejně tak i k jeho léčbě.

  • 100% diskrétnost
Respektování soukromí a přání našich klientů je pro nás prioritou číslo jedna, kterou dodržuje celý tým Perfect Smile® . Vaše návštěvy se vždy odehrávají za zdmi samostatné ordinace a jiného pacienta tedy během ošetření a komunikace s personálem nepotkáte.

  • ​Komfortní prostředí

Nečekejte chladné ordinace a nepořádek. Těšte se na příjemné prostředí soukromé kliniky v centru Prahy, kde se budete cítit pohodlně.

  • Lidskost a respekt

Nespěcháme a nehrajeme si na bohy. Vždy máte dostatek času se na cokoliv zeptat a také právo na vstřícnou a upřímnou odpověď.


  • Špičkové technologie

K léčbě využíváme výhradně ty nejmodernější a nejúčinnější metody současnosti, materiály nakupujeme u certifikovaných a ověřených výrobců.

  • Proklientský přístup

Pokud zvažujete ortodontickou léčbu, určitě najdeme řešení, které Vám bude vyhovovat po všech stránkách.


Jakou cestou za krásným úsměvem se vydáte?

Co znamená ortodoncie?

Ortodoncie je specializovaný stomatologický obor, který se zabývá příčinami, možnostmi prevence a léčbou nejrůznějších ortodontických vad. Ortodontické vady (odborně anomálie) jsou podle stupně závažnosti definovány jako nesprávné postavení jednotlivých zubů, skupin zubů nebo čelistních kostí. 

Ortodontická léčba má za úkol tyto stavy upravit tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího estetického a funkčního výsledku.

Ve většině případů je k moderní ortodontické léčbě využíváno rovnátek Invisalign nebo rovnátek fixních. Při léčbě dětí s mléčnými zuby se v dnešní době osvědčuje systém Invisalign First a nebo laborarorně vyrobená snímatelná rovnátka. Pouze závažné stavy je nutné řešit ve spolupráci s čelistní chirurgií. Ortodoncie je výjimečným oborem zejména díky tomu, že primárně pracuje s tkáněmi, které příroda stvořila, jako jsou zuby, jejich kořeny, dáseň a čelistní kosti. Krásu úsměvu a obličeje tedy dokáže zlepšit bez nutnosti implantovat do těla jakékoliv cizí materiály na rozdíl od jiných stomatologických oborů, jako například protetika či implantologie.

Ortodoncie má také velký význam z hlediska prevence zubního kazu, onemocnění dásní, funkčních poruch příjmu potravy (ukusování, žvýkání, polykání), poruch dýchání, chrápání, řeči a výslovnosti.

Mimo to je však vhodné řešit i malé kosmetické vady, které se podepisují pouze na estetice úsměvu. Vždyť dokonalý úsměv je v mnohém naší první vizitkou, jde s ním všechno lépe a díky moderní ortodoncii ho máte snadno na dosah.

 

Prohlédněte si prostory kliniky Perfect Smile®