Upravit stránku

Snadná cesta ke krásnému úsměvu

Rovnátka Invisalign představují revoluci v ortodoncii. Umožňují totiž velmi diskrétní rovnání zubů. Nemusíte se omezovat v jídle a ani dentální hygiena není nijak složitá jako například s fixními rovnátky. Co je největší výhodou rovnátek Invisalign? Jsou nenápadné a můžete je sundat až na dvě hodiny denně! Přidejte se ke třem milionům pacientů z celého světa, kteří mají díky rovnátkům Invisalign nádherný úsměv.

Jak fungují rovnátka Invisalign

Rovnátka jsou vyrobená ze zdravotnického termoplastického materiálu, který byl vyvinut přímo pro systém Invisalign. Provedeme vám otisk zubů, podle kterého se následně vyrobí celá sada fóliových rovnátek neboli Alignerů. Každé dva týdny si nasadíte nová rovnátka, podle nichž se vám postupně rovnají zuby. Tak dosáhnete dokonale rovného úsměvu.

Výhody systému Invisalign

 • Zubní hygiena je stejná jako před zahájením léčby. Před čištěním zubů si jednoduše rovnátka sundáte a je to. Ani v jídle nejste omezováni jako při nošení fixních rovnátek.
 • Na kontrolu chodíte většinou jednou za tři měsíce. Nestrávíte tolik času kontrolami u ortodontisty.
 • Vyhnete se náhlým a nepříjemným situacím, kdy musíte hned vyhledat specialistu (například spadlý zámek, uvolněný drátek apod.). Na cestách vám tak nic nehrozí.
Rovnátka Invi
 • Kirsty také podstoupila léčbu rovnátky Invisalign
 • Rozdíl mezi Invisalign a klasickými kovovými rovnátky
 • Snímatelná rovnátka Invisalign
 • Fóliová rovnátka Invisalign

Jak probíhá léčba

Na první konzultaci zjistíme, zda mohou Alignery Invisalign pomoci ke krásnému úsměvu i vám. Rovnátka si poradí se širokou škálou problémů, jako jsou například stěsnané zuby, široké mezery mezi zuby, zkřížený nebo hluboký skus. Bohužel s nimi ale nelze léčit všechny typy vad, zejména pak ty těžké.

V případě, že pro vás Invisalign budou vhodné, sestavíme virtuální 3D léčebný plán. Na něm uvidíte, jak budou vaše zuby vypadat po ukončení léčby. Každé 2 týdny si rovnátka na míru vyměníte za nová. Zuby se tak budou postupně srovnávat do naplánované polohy. Doba celkové léčby se liší u různých pacientů, ale lze ji srovnávat s léčbou klasickými kovovými rovnátky.

Podívejte se na video o Invisalign a příběhy spokojených pacientů:

Videa o Invisalign jsou v anglickém jazyce

Cena neviditelných rovnátek Invisalign

Uvedené ceny ortodontické léčby jsou ALL INCLUSIVE a bez skrytých poplatků. Smluvní garance ceny Vaší ortodontické léčby je samozřejmostí.

Model rovnátekRozsah léčbyCena vč. retence
Invisalign Lite
Luxusní neviditelná rovnátka  Invisalign vytvořena pacientovi na
míru vhodná pro léčbu lehčích vad skusu pro dorost
a dospělé
1 čelist58 990 Kč
Invisalign FULL nebo TEEN
Luxusní neviditelná rovnátka  Invisalign vytvořena pacientovi na
míru vhodná pro léčbu středně těžkých vad skusu pro dorost
a dospělé
Obě čelisti
99 690 Kč

Nejsme plátci DPH, akceptujeme platební karty a poukázky Sodexo, Edenred, Ticket Medica, Ticket Multi, e-Ticket, kartu Ticket Benefits Card, Benefit+ a Flexipass.

Invisalign jsou oblíbené po celém světě

 • Khadija a její rovnátka Invisalign
 • Khadija a její rovnátka Invisalign
 • Pedro s rovnátky Invisalign
 • Mikala a její krásný úsměv