Upravit stránku
Tým Perfect Smile se opět rozrostl o novou členku! Seznamte se s Natálií, naší novou recepční a administrativní asistentkou v ortodoncii

Máme velkou radost z toho, že se náš tým neustále rozrůstá o další šikovné a pracovité bytosti, z nichž tou další je Natálie. Tato mladá a stále usměvavá slečna je vůbec prvním člověkem, kterého na klinice Perfect Smile® budete potkávat, neboť zastává pozici recepční a administrativní asistentky v ortodoncii. Bude tedy pečlivě dohlížet na to, abyste se u nás cítili jako doma a vždy se k nám rádi vraceli. Kdykoliv budete potřebovat pomoci se změnou termínu nebo s čímkoliv jiným, neváhejte se na Natku obrátit.

Sama Natálie o sobě říká: „Jsem člověk velice pečlivý, ochotný a ráda vám kdykoliv pomohu. Práce recepční a administrativní asistentky v ortodoncii mě moc baví. Je to cesta, která mě motivuje dosáhnout v tomto krásném oboru vyšší kvalifikace.“ Kdo ví. Třeba se za pár let s Natálkou setkáte přímo v ortodontické ordinaci a bude to právě ona, kdo se vám bude starat o krásný úsměv.

Přejeme krásné léto a těšíme se na vaši návštěvu!